Дніпрянам нагадали про небезпеку катання зі схилів у міських парках у сніжну погоду.
У КП “Міська інфраструктура” нагадують, що кататися зі схилів на санчатах або льодяниках небезпечно.
Попередження в першу чергу стосується парків:
-Зелений Гай
-парку Шевченка
-парку Глоби.
Нагадаємо, що у Дніпрі вже були летальні випадки внаслідок катання містян схилами парків. Зокрема, у парку Зелений Гай насмерть робився чоловік, який їхав на санчатах із донькою. Тато з дитиною врізалися у стовп – дівчинка вижила та була госпіталізована, чоловіка врятувати не вдалося.
Будьте обережні! Не ризикуйте!

Софія Світла









