Вчора пізно ввечері окупанти тричі обстріляли Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері окупанти тричі обстріляли Марганецьку громаду Нікопольського району з артилерії.На щастя, ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, через вчорашній удар дроном-камікадзе по АЗС у Червоногригорівській громаді постраждала ще 55-річна жінка. Лікарі надали їй необхідну допомогу, буде відновлюватися вдома.
Також через вчорашню атаку у Нікополі пошкоджений приватний будинок, господарська споруда й автомобіль.
Пізно ввечері в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 2 ворожих БпЛА. Дякуємо за цілодобовий захист!

Юлія Олександрова









