Сьогодні у місті Покров на Нікопольщині місцеві побачили розгубленого лебедя, який відбився від зграї і гуляв біля церкви.
Люди намагалися його спіймати, а потім викликали на допомогу рятувальників.
Спільними зусиллями птаха зловили і віднесли до водойми, де він приєднався до інших лебедів.

Софія Світла









