Під час ранкового удару знову атаковано енергетичний обʼєкт ДТЕК у нашій області.
Мешканці деяких районів залишилися без світла.
Попри небезпеку повторних обстрілів, енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в усі домівки.
Софія Світла









