З настанням весняного потепління крига на водоймах стає все більш небезпечною.
Попри численні попередження, мешканці Дніпра та області виходять на кригу, наражаючи себе на небезпеку.
З початку року на водоймах області сталося 15 надзвичайних подій, внаслідок яких загинуло 10 людей. Врятовано 9 людей, з яких 2 дитини.
Аби попередити трагічні випадки, рятувальники здійснили рейди, щоб нагадати рибалкам про загрози тонкої криги та наслідки.
Не ризикуйте життям!
Інна Кот









