Медичний директор комунального закладу області вимагав та одержав хабар у розмірі 32 тисяч гривень за безперешкодне оформлення у стаціонар і паліативний догляд.
Згідно законодавства, дана медична послуга надається безкоштовно, адже заклад є комунальним і фінансується за рахунок бюджетних коштів.
Підозрюваного затримано під час одержання хабара.
У ході обшуків вилучено гроші, документацію, чорнові записи, комп’ютерну техніку, автомобілі. Накладено арешт на майно підозрюваного.

Інна Кот









