З 25 квітня по 1 травня у нашій області зареєстровано 7,1 тисяч випадків ГРВІ.
Серед захворілих більше половини дітей до 17 років – 55,3%.
До лікарень госпіталізовано 328 хворих, серед них 172 дитини.
Про це повідомляє ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».
Загалом спостерігається зниження захворюваності на 2,9% у порівнянні з минулим тижнем.
Наразі рівень захворюваності на ГРВІ по області нижче епідемічного порогу на 61%.
Софія Світла









