У Самарі 71-річна жінка намагалася стрибнути з мосту, почавши перелазити через огорожу.
Очевидці викликали поліцію.
Правоохоронцям вдалося знайти потрібні слова, щоб відволікти її. У слушний момент вони наблизилися та відвели її у безпечне місце.
Потім на місце події прибули медики. Однак жінка відмовилась від госпіталізації.
Поліцейські передали її рідним.
Чому жінка наважилася на фатальний крок, наразі невідомо.

Інна Кот









