Внаслідок атаки у Самарівському районі сталася пожежа. Пошкоджена будівля, що не експлуатувалася.
З вечора і до ранку окупанти продовжили бити по Нікопольщині. Переважно застосовували безпілотники, обстріляли й з артилерії.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. У Нікополі пошкоджені 2 приватних будинки й газогін.
Атакували й Томаківську громаду. Деталі зʼясовуються.
Також окупанти ввечері вдарили КАБами по Межівській громаді Синельниківського району, а по Маломихайлівській застосовували БпЛА. Сталася пожежа.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









