24 травня відбулася друга частина наймасштабнішого обміну 1000 на 1000. Україна повернула ще 307 своїх людей.
Зокрема, знову вдома 21 воїн з Дніпропетровщини.
Додому повернулись воїни Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України.
Деякі наші Герої були в полоні з 2022 року.
Загалом за два дні вже вдалося звільнити 697 наших захисників і захисниць. Очікується продовження обміну 25 травня.

Софія Світла









