Михайло Кохан, вихованець фахового коледжу спорту облради, виборов друге місце у секторі метання молота на надзірковому етапі Діамантової ліги в Осло.
У заключній шостій спробі Михайло метнув молот на 79,95 метра і впевнено закріпив за собою «срібло».
Перемогу здобув Ітан Кацберг із Канади (80,19 м), третє місце – у норвежця Томаса Мардаля (78,25 м).
Бажаємо нашому спортсмену нових перемог і впевненого руху вперед!
Софія Світла









