П’ятеро мешканців нашої області знову на рідній землі.
Сьогодні з ворожого полону повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники. Є оборонці Маріуполя та ті, хто потрапив у полон у 2022 році.
Серед повернутих є також офіцери.
Найстаршому звільненому — 62 роки, наймолодшому — 24 роки.
Вітаємо наших хлопців та їхні родини!
Софія Світла









