Вчора ворог вкотре запустив по місту Нікополю ударні безпілотники.
Один з них, на щастя, не досяг своєї мети – він зачепився за дерево та не здетонував.
На місце виїхали нікопольські поліцейські та перекрили дорогу.
Вибухотехніки за допомогою пожежної автодрабини ДСНС зняли безпілотник та знешкодили його.
Поліція нагадує: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів – телефонуйте на 102.

Інна Кот









