Вночі ворог спрямував на нашу область ракети і шахеди.
Гучно було у кількох районах.
Є влучання у Дніпрі та громадах.
Наша ППО намагалася відбити атаку.
В результаті, оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 20 безпілотників та 18 ракет.
Про це повідомили в ПвК.
Дякуємо за цілодобовий захист!
Софія Світла









