На щастя, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ворог знову стріляв по Криворізькому району. Під вогонь потрапила Апостолівська громада. На щастя, люди не постраждали. В інших районах області на цю хвилину спокійно. Хай неділя буде тихою»,-написав Резніченко.









