Вороги б‘ють по Нікополю з Енергодара через водосховище, після чого тікають зі своїх позицій. Називають себе православними і в той самий час обстрілюють храми. В них немає нічого святого.
Про це заявив голова облради Микола Лукашук, надавши подробиці про наслідки нічних обстрілів.
-Нікополь, два обстріли зі ствольної артилерії. Одна жінка дістала осколкові поранення, її шпиталізували в стані середньої тяжкості.
Пошкоджено будівлю церкви, школи, магазину. Також – півтора десятка житлових будинків, автівки, електромережі та газоводи. Аварійні бригади працюють над усуненням наслідків обстрілів.
Криворізький район – під обстріл потрапили прикордонні території Апостолівської громади. Ворог бив з «Ураганів». Минулося без постраждалих.

Юлія Олександрова









