22 серпня на Дніпропетровщині було не спокійно. Вороги поранили 61-річну жінку, обстрілявши вдень Зеленодольську громаду. А надвечір окупанти вдарили по Широківській громаді та по Великій Костромці.
Про наслідки «прильотів» повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Вдень російські окупаційні війська з «Ураганів» вдарили по Зеленодольській громаді.
Внаслідок обстрілу осколкове поранення отримала 61-річна жінка, її шпиталізували в стані середньої тяжкості.
Два касетні боєприпаси впали у двір домогосподарства, там пошкоджено дві господарчі споруди.
Окрім цього, надвечір ворог обстріляв прикордонні території Широківської громади, з «Ураганів» вдарили і по Великій Костромці. Жертв, руйнувань немає.
В інших районах Дніпропетровщини протягом дня все було спокійно. Ситуація на кордонах області – під повним контролем ЗСУ, – проінформував очільник області.
Юлія Олександрова









