Вгатили по Марганцю, внаслідок чого постраждали дві жінки. Одна з них в лікарні.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«В місті є пошкодження 6 житлових будинків, господарчих споруд, газогону та мережі водопостачання. Поблизу одного з сіл Марганецької громади стався ще один обстріл. Ворог поцілив по електромережі. На щастя, ніхто не постраждав»,-написав Лукашук.
Вдарили окупанти і по Червоногригорівській ТГ: ворожим вогнем в громаді пошкоджено з десяток приватних будинків, авто, лінію електропередач. Без постраждалих.

В інших районах Дніпропетровщини ніч минула тихо.









