Вночі на Дніпропетровщині тричі лунав сигнал тривоги.
Маємо обстріли «Градами» у Нікопольському районі.
Про наслідки повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Пошкоджено лінії електропередач, п’ять житлових будинків та кілька господарських споруд. Також в регіоні була пожежа, яку нині приборкали. Жертв серед населення немає.
В Марганці також маємо пошкодження приватного будинку. Люди не ушкоджені.
В інших районах області ніч минула без надзвичайних ситуацій, – проінформував Микола Лукашук.

Юлія Олександрова









