Ворог в черговий раз обстріляв Нікопольський район.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«По Нікопольщині гатили з важкої артилерії і з «Градів». Били по Покровській та Мирівській громадам. В останній зачепило агропідприємство та лінію електропередач. Люди неушкоджені. Близько тисячі домогосподарств лишилися без світла. Через пошкодження вишки відсутній мобільний зв‘язок»,-написав він.









