Другий день поспіль в енергосистемі України фіксують дефіцит.
В «Укренерго» зазначають: сьогодні споживання електрики продовжує зростати, ситуація складна, триває ремонт на кількох блоках теплових електростанцій.
До речі, вчора були змушені просити аварійної допомоги від країн-сусідів.
Але відключення споживачів поки не прогнозується.
Через обстріли є нові пошкодження в енергосистемі Дніпропетровщини.
Українців закликають ощадливо споживати електроенергію протягом доби:
◾не вмикати одночасно потужні електропристрої
◾вимикати світло в порожніх приміщеннях
◾перенести прання на нічний час.

Софія Світла









