Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині надвечір доповів голова облради Микола Лукашук.
Вдень та ввечері окупанти атакували Криворіжжя. Наслідки ударів встановлюються.
Також ворог продовжив тероризувати Нікопольщину. Протягом дня агресор випустив по населеним пунктам району два десятки артилерійських снарядів та застосував дрони-камікадзе.
Били по Марганецькій та Червоногригорівській громадам, а також по Нікополю.
Через обстріли у Марганці сталася пожежа, її успішно приборкали рятувальники.
У Нікополі пошкоджено навчальний заклад, 4 приватних будинки, 3 господарські споруди та лінії електропередачі.
На щастя, усюди минулося без постраждалих.
В інших громадах області протягом дня не зафіксовано ворожих обстрілів.





Лана Дніпренко









