У департаменті транспорту повідомили, що у зв’язку з погіршенням погодних умов та ожеледицею на дорогах міста, очікується збільшення інтервалів руху автобусного та електротранспорту.
Враховуйте це при плануванні поїздок містом.
Також повідомляють, що “комунальники працюють над обробкою дорожнього покриття, але через інтенсивність руху транспорту зробити це швидко неможливо”.
У Дніпрі вже сталося багато ДТП.
Дніпрян закликають без нагальної потреби не виїжджати у місто на власних авто!
Яна Чуб









