На вулиці Овражній 79-річна жінка переходила дорогу у невстановленому для цього місці.
53-річна водійка електрокару Volkswagen не встигла зреагувати та збила пішохода.
Постраждала отримала струс головного мозку, внутрішньо-черепну гематому, перелам тазу, розрив печінки та сечового міхура. Від отриманих травм бабуся померла у лікарні.
Інна Кот









