Зловмисник побачив на узбіччі дороги жінку та запропонував підвести її.
Коли вони приїхали до місця призначення, чоловік підійшов до неї ззаду та почав душити, вимагаючи віддати мобільний телефон. Він забрав гаджет та поїхав. Грабіжником виявився 48-річний місцевий житель. Йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Інна Кот









