Вранці окупанти знову вгатили по Нікополю з важкої артилерії.
Внаслідок обстрілу загинули дві жінки – 60 та 46 років.
Поранено 86-річного чоловіка. Його рятувальники витягли з потрощеного будинку. Постраждалого забрали до лікарні.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Пошкоджені 4 приватні оселі та 3 господарські споруди. Зачепило лінію електропередач.
Детальна інформація уточнюється.
Юлія Олександрова









