Вночі ППО знищила три “шахеди” у Криворізькому районі. Однак, є і влучання.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Три ворожих шахеди збили вночі над областю. Їх знищили в Криворізькому районі захисники неба з ПвК “Схід”.
Втім, були і влучання. Це призвело до знеструмлення більш ніж 40 тис абонентів. Зокрема, двох шахт. Під землею залишилися понад 100 робітників. Частину з них вже підняли на поверхню.
За уточненою інформацією від вчорашніх атак по Покровській громаді Нікопольського району постраждав 37-річний чоловік.
Зараз він знаходиться у лікарні в стані середньої тяжкості.Також вночі окупанти двічі обстріляли з артилерії Нікопольщину. Били по Марганецькій та Мирівській громадам.
На щастя, тут обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









