Вночі ворог здійснив масовану атаку дронів на область.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Знову масована атака шахедами. Як і вчора вночі значна їх частина була спрямована на нашу область.
5 БпЛА було знищено над Криворізьким районом. Ворожі безпілотники збили наші військові з ПвК «Схід».
Були і влучання. Сталися пожежі, без світла лишились близько 15 тисяч домівок, без опалення – 43 тисячі. Втім, усі лікарні Кривого Рогу працюють в штатному режимі. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Загалом у ніч на 3 лютого росіяни атакували Україну 14-ма шахедами, 9 з них було збито силами ППО.
Вночі ворог вдарив артилерією по Нікополю. Пошкоджено 2 приватні будинки, господарська споруда, лінія електропередачі та паркани.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.


Юлія Олександрова









