Сьогодні окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Двадцять разів окупанти за день вдарили по Нікопольському району. Застосували 16 дронів-камікадзе та 4 рази обстріляли з артилерії.
Били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Зачепило 2 промислових та комунальне підприємство, 7 приватних осель, 3 дачні будинки, стільки ж господарських споруд та лінії електропередачі.
Найголовніше – люди неушкоджені.

Юлія Олександрова









