Сьогодні окупанти били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів атакував Нікопольщину. Запустили 8 дронів-камікадзе та два з половиною десятки артилерійських снарядів.
Били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
У Нікополі поранено 71-річного чоловіка. Але з ним все добре, лікуватиметься вдома.
Пошкоджено комунальний заклад, 5 приватних будинків, господарська споруда та 2 лінії електропередачі.
Також у Криворізькому районі на полі стався підрив трактору. Втім, усе добре, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









