Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирних жителів Нікопольщини.
Через ворожі обстріли у райцентрі постраждав 9-річний хлопчик, 18-річна дівчина та 42-річний чоловік. Але все добре, їм надали усю необхідну медичну допомогу. Дитина та дівчина лікуватимуться вдома.
Загалом за день ворог 18 разів атакував Нікопольський район. Запустили 14 дронів-камікадзе та 4 рази обстріляли з артилерії. Били по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Пошкоджено 4 багатоповерхівки, 12 приватних будинків, стадіон, 3 господарські споруди, інфраструктурні об’єкти, авто, гараж, 2 газопроводи.

Юлія Олександрова









