26 квітня – 38 річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Ця катастрофа сколихнула весь світ та назавжди закарбувалась у серці кожного українця.
Сьогодні у Дніпрі зібрались герої-ліквідатори, їхні рідні та близькі, керівництво області та міста, надзвичайники та небайдужі містяни.
Присутні поклали квіти до меморіалу «Чорнобильський дзвін» та згадали подвиг Героїв, які захистили людство від смертельно небезпечної радіації.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся із зони катастрофи та тих, хто пішов з життя протягом цих 38 років.
Пам’ятаємо!

Софія Світла









