Сьогодні Дніпропетровщина пережила важкий день. Окупанти запускали на область ракети та дрони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти 15 разів атакували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе і обстріляли з артилерії.
Ворог цілив по Нікополю, Мирівській та Покровській громадам. Пошкоджено агрофірму та інфраструктурні обʼєкти.
Також вдень російські війська вдарили ракетою по Криворіжжю. 69-річний чоловік отримав осколкові поранення ніг. Лікуватиметься вдома.
Через атаку пошкоджена приватна оселя.
Юлія Олександрова









