Окупанти били по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог обстріляв Нікопольщину з артилерії. Били по Марганецькій та Мирівській громадах.
На ранок окупанти запустили дрон-камікадзе по Нікополю. Обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, від вчорашніх обстрілів по Марганецькій громаді сталася пожежа.
Знищені 4 господарські споруди, пошкоджені 9 приватних будинків, ще 4 господарські будівлі та гараж.

Юлія Олександрова









