Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог обстрілював Нікопольщину артилерією та запускав дрони-камікадзе.
Били по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
Внаслідок атак сталося кілька пожеж, пошкоджене промислове підприємство, адмінбудівля. Зачепило з півтора десятка приватних осель, з десяток господарських споруд, ще дві – повністю знищені, пошкоджено автомобіль швидкої допомоги, мопед, декілька легкових авто, лінії електропередачі. Постраждала свійська худоба.

Юлія Олександрова









