Окупанти били по Нікополю, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука.
-За день окупанти близько півтора десятка разів атакували Нікопольщину. Гатили з артилерії, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Дісталося Нікополю, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталося кілька пожеж, пошкоджений магазин, 2 приватні оселі, знищений парник, зачепило інфраструктуру.

Юлія Олександрова









