Окупанти сьогодні вдарили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог близько півтора десятка разів атакував Нікопольщину. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Постраждала 57-річна жінка, її госпіталізували у важкому стані.
Окупанти цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Через ворожі атаки сталася пожежа. Пошкоджені підприємства, 3 приватні оселі, 2 господарські споруди, автівки, зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









