У Києві, Святошинському районі, охоронець школи сказав 11-річній дівчинці та 12-річному хлопцеві залишити домашню тварину на вулиці. В той час поки діти шукали інше сховище, над ними збили ракету.
Мати поскаржилася директорці закладу, однак та заявила, що не пустила їх, бо в інших школярів могла бути алергія на пса.
Прокуратура почала розслідування.Зареєстровано кримінальне провадження.
До речі, хлопчик та дівчинка – діти загиблого бійця “Азову”.
До речі, у більшості укриттів Дніпра є навіть окреме місце для людей із тваринами.

Софія Світла









