Сьогодні Нікопольщина пережила три обстріли артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирних жителів Нікопольщини. Сьогодні від артилерійських обстрілів постраждала 63-річна жінка та 34-річний чоловік. Їх госпіталізували, надали усю необхідну медичну допомогу. Але все добре, вони лікуватимуться вдома.
Загалом протягом дня ворог тричі обстріляв район. Били по Нікополю та Мирівській громаді. Випустили майже два десятки снарядів.
Пошкоджена агрофірма, санаторій, 5 будинків, 4 господарські споруди та лінія електропередачі.




Юлія Олександрова









